Florystyka pogrzebowa - KRAKÓW wieńce i wiązanki pogrzebowe, kwiaty na pogrzeb, cmentarz i grób

Wiązanki i wieńce pogrzebowe

W naszej kwiaciarni wykonujemy wiązanki oraz wieńce pogrzebowe zarówno ze świeżych, jak i sztucznych kwiatów. Każda wiązanka może mieć inna formę, począwszy od klasycznych, w formie krzyża, serca lub wieńca rzymskiego. Każda kompozycja może zostać opatrzona w stosowną szarfą ze spersonalizowaną treścią. Wspomniana treść ma oddać znaczenie dotychczasowych relacji i bliskości z osobą zmarłą. Gdy zamówią Państwo wiązankę pogrzebową w naszej kwiaciarni, będziemy również w stanie przedstawić możliwości związane z naniesieniem odpowiedniego napisu. Na szarfie mogą znaleźć się takie słowa jak: „Kochamy Cię”, „Na zawsze w naszych sercach”, „Z ostatnim pożegnaniem”, „Spoczywaj w Pokoju”, „Z wyrazami głębokiego smutku”. Mogą Państwo również zdecydować, jaką kolorystykę mają mieć kwiaty w wiązance czy wieńcu pogrzebowym a także jakie mają to być gatunki kwiatów.

Różnorodne formy wiązanek pogrzebowych

Wieńce i wiązanki pogrzebowe mogą być ułożone z jednej odmiany kwiatów we wskazanym przez Państwa kolorze. Wiązanki pogrzebowe, które tworzymy w naszej kwiaciarni w Krakowie mogą być również dwu lub wielu gatunkowe. Widać to na przykładzie takich kompozycji jak: „Róża z Lilią”, „Gerbera z Lilią”, „Róża i Anturium”, oraz „Róża ze Storczykiem”. Niezależnie od indywidualnego wyboru, kwiaty można wykorzystać do ułożenia określonych form wiązanek. Najczęściej przybierają one klasyczne formy ale na Państwa życzenie możemy również ułożyć je w formie serca, krzyża lub wieńca rzymskiego. Warto też dodać, że takie wieńce głównie przygotowuje się na uroczystość pogrzebową, jednak wieńce np. w mniejszej formie, są też stosowną dekoracją nagrobka na kolejne rocznice śmierci.

Symbolika wiązanki pogrzebowej, czyli pamięć o zmarłym

Koszt wykonania danego wieńca zależy między innymi od jego wielkości a także gatunków użytych kwiatów i dodatków, jednak nawet mała wiązanka pogrzebowa może właściwie oddać pamięć o osobie zmarłej. Służymy również pomocą w kwestii doboru wielkości, charakteru wiązanki do danego grobowca. Na Państwa życzenie, wieniec pogrzebowy lub inną kondolencyjną dekoracją możemy dostarczyć do kościoła, kaplicy lub na wskazany przez Państwa adres. Możliwy jest także odbiór osobisty.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się